мени

Ние пребаруваме 1,500 рент а кар компании за да ви најдеме најдобра цена

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Изнајмете автомобил со доверба

500,000+ корисници ги имаат оценето нашите компании за изнајмување на автомобили.

Како што е прегледено на

9.3 / 10
8.7 / 10

8,000,000+

излетници

го имаат истражувано ВБ, Шпанија, Португалија, Франција, Италија, САД и повеќе од 170 земји благодарејќи на нас.

Во Холидеј Аутос изнајмувањетo автомобил e лесно. Ќе ви ја најдеме најдобрата цена за изнајмување автомобил во целиот свет. Располагаме со 30,000 локации за земање во сите поголеми аеродроми а исто така и во градовите. Нашиот тим за грижа на клиенти е на располагање 7 дена на неделата така што во случај да има промена на план можеме да ви помогнеме. Нудиме бесплатно откажување до 24 часа пред времето за земање со повеќето наши добавувачи и никогаш не наплатуваме надомест. Резервирајте го вашето изнајмување на автомобил денеска и започнете го вашето патување.

Погледнете ја нашата палета

Ние споредуваме брендови за изнајмување на автомобили како што се Hertz, Europcar, Avis, Enterprise, Budget, Thrifty и други. Нашата палета на автомобили вклучува мини, економични, автоматик, СУВ, 7 седишта, луксузни и други автомобили. Без разлика дали барате да изнајмувате автомобил или возило со 9 седишта ние ќе ви ја најдеме најдобрата зделка.

 • Ford Ka
  Мини од € 5,15/ден
  4
  1
 • Ford Fiesta
  Економичен од € 5,60/ден
  5   2
 • Qashqai
  СУВ од € 12,00/ден
  5   3
 • BMW
  Луксузен од € 56,45/ден
  5   5
 • Peugeot
  7 седишта од € 30,25/ден
  7   1
 • Ford Tourneo
  9 седишта од € 38,20/ден
  9   3